O nas

Z dumą możemy powiedzieć, że działamy na rynku już ponad 30 lat, co pozwala nam czerpać z bogactwa doświadczenia i przekuwać je w innowacyjne rozwiązania.

Nasze marki własne, Asarto i Tiom, są owocem tej pasji i zaangażowania.

Naszym priorytetem jest tworzenie właściwej kultury i zasady etycznego życia. Stawiamy na kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu. Różnorodność naszych zespołów to nasza siła.

Dążymy do doskonałości w obsłudze klienta, a naszym celem jest perfekcyjne dopasowanie się do potrzeb naszych klientów. W Polcanie zawsze dokładamy najwyższych starań, aby nasz asortyment, wsparty profesjonalną obsługą wykwalifikowanych specjalistów, spełniał najwyższe standardy. 

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę i poszerzamy zakres świadczonych usług. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim nas obdarzają klienci, oraz uznania, jakie zdobywamy w branży.

Oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie światowe i polskie standardy pod względem jakości, ochrony środowiska, i bezpieczeństwa pracy. Produkty z naszej oferty pochodzą od znanych producentów, z którymi współpracujemy jako autoryzowany dystrybutor bądź partner handlowy.

 

POLCAN W LICZBACH

30

lat
doświadczenia

4

lokalizacje
na terenie
Polski

90+

pracowników

+3 tys.

partnerów handlowych

+20 tys.

produktów w ofercie

HISTORIA FIRMY

2021
Artykuły czyszczące | Marka Asarto poszerza swoją ofertę o kolejne produkty.
2017
Powstanie marki Tiom | Kolejna marka, oferująca zamienniki, dołącza do portfolio produktów firmy Polcan.
2015
Nowa siedziby firmy Polcan | W dniu 24 sierpnia 2015 roku, ukończyliśmy prace przy budowie nowej siedziby, przy ul. Krętej 4 w Ożarowie Mazowieckim.
2012
Powstanie, w wyniku licznych badań i analiz, naszej, pierwszej marki własnej Asarto z szeroką gamą wkładów atramentowych i laserowych do urządzeń biurowych oraz folii do faksów termotransferowych i drukarek igłowych.
2012
Przekształcenie firmy Polcan w spółkę | Powstaje „Polcan Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo – Akcyjna”.
1993
Założenie firmy Polcan | Na rynku pojawia się firma Polcan, oferująca oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne ponad 30 marek z branży komputerowej.

MARKI WŁASNE

Informujemy, że wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort podczas przeglądania serwisu i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuujesz przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jeżeli nie wyrażasz zgody – możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu używania „ciasteczek” w naszej Polityce Cookies

Akceptuję
e-SKLEP