Zawsze dawaj odrobinę więcej niż obiecasz.

Dostarczamy wszystko czego potrzebujesz do swojego biura.

90+

marek, w tym
2 marki własne

20 000

Dostępnych produktów w e‑SKLEPie

Oferta

Oferowane przez nas produkty spełniają międzynarodowe i unijne normy pod względem jakości, ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy. Produkty pochodzą od znanych producentów, z którymi współpracujemy jako dystrybutor bądź partner handlowy.

MARKI WŁASNE

Aktualności

 

Zapraszamy do obejrzenia filmowej prezentacji naszej firmy - Kliknij i obejrzyj film

 

O nas

Nowoczesny magazyn wysokiego składowania

4 biura w całej Polsce

W swojej ofercie mamy oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne, części zamienne i akcesoria biurowe oraz artykuły czyszczące i spożywcze. W naszym portfolio znajdziesz ponad 90 marek. Jesteśmy producentem wysoko cenionych na rynku marek Asarto i Tiom. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą produktową na naszym e-SKLEPie.
Odbiorców hurtowych prosimy o zapoznanie się z informacjami na podstronie dla partnerów.

Informujemy, że wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort podczas przeglądania serwisu i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuujesz przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jeżeli nie wyrażasz zgody – możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu używania „ciasteczek” w naszej Polityce Cookies

Akceptuję
e-SKLEP