Niższa ceny maseczek Ti-Mask
nowa marka w ofercie - Goodram
Artykuły Czyszczące Asarto
Wejdź z nami do świata kawy i herbaty
Nowości DELL: myszki i klawiatury
Niszczarki i laminatory HP
Nowość: wentylatory Esperanza
darmowa-dostawa
Producenci Kategorie e-SKLEP

System zarządzania jakością

Nasza firma wdrożyła i utrzymuje System Zarządzania Jakością i Środowiskiem zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015. Zakres wymagań Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem obejmuje sprzedaż, produkcję, projektowanie testowanie i konfekcjonowanie materiałów eksploatacyjnych Asarto i Tiom oraz sprzedaż i dystrybucję urządzeń biurowych i materiałów eksploatacyjnych.

Certyfikowany System Zarządzania Jakością jest przede wszystkim dowodem na to, że dbamy o jakość naszych usług i znamy oczekiwania naszych Klientów. Dodatkowo, wprowadzenie SZJ (Systemu Zarządzania Jakością) umożliwiło również szereg usprawnień w ramach funkcjonowania firmy, m.in:

  • Gromadzenie wiedzy, gdyż do opracowania SZJ wykorzystano wieloletnie doświadczenie pracowników poszczególnych działów

  • Sprawny system kontroli jakości pozwalający na eliminowanie niezgodności już we wstępnych stadiach danej procedury

  • Zwiększenie efektywności działania, ponieważ zebranie w jeden kompletny pakiet zasad działania Spółki pozwala na sprawniejszą organizację pracy

  • Ujednolicenie i uproszczenie przebiegu działań, gdyż każdy pracownik zaznajomiony z procesami zachodzącymi w Spółce potrafi odnaleźć się na mapie procesów i postępować zgodnie z obowiązującymi go procedurami

Najważniejszym założeniem przyświecającym wdrożeniu Systemu jest dążenie do stałego zwiększania jakości usług świadczonych przez naszą spółkę. Dostrzegamy fakt, iż rynek zaczyna faworyzować przedsiębiorstwa posiadające certyfikaty jakościowe, a posiadacz systemu zarządzania jakością jest traktowany poważniej zarówno przez stałych odbiorców, jak i przez potencjalnych nowych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z obowiązującą Polityką Jakości i Środowiska naszej firmy.

Sklep internetowy Polcan