Artykuły Czyszczące Asarto
Wejdź z nami do świata kawy i herbaty
Nowości DELL: myszki i klawiatury
Niszczarki i laminatory HP
Nowość: wentylatory Esperanza
darmowa-dostawa
Otrzymaliśmy Srebrne Godło
Producenci Kategorie e-SKLEP

Historia

Mam przyjemność przedstawić Państwu naszą firmę - Polcan. Założona w 1993 roku działalność oferuje oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne ponad 30 marek z branży komputerowej i materiałów biurowych. Jesteśmy producentem wysoko cenionych na rynku marek Asarto i Tiom.

Wyróżniamy się spośród konkurentów wysoko postawionymi celami, by oferowany przez nas asortyment w kombinacji z profesjonalną obsługą wykwalifikowanych specjalistów spełniały najwyższe standardy. Nasza siedziba w Ożarowie Mazowieckim (pod Warszawą) wraz z oddziałami w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu zrzesza około 130 pracowników. Firma stale poszerza asortyment i zakres usług tak, aby sprostać stale rosnącej liczbie partnerów handlowych.

Oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie światowe i polskie standardy pod względem jakości, ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy, a przede wszystkim obniżenia kosztów eksploatacji. Produkty z naszej oferty pochodzą od znanych producentów, z którymi firma Polcan współpracuje jako autoryzowany dystrybutor bądź partner handlowy.

Ponadto, aby ułatwić i usprawnić obsługę Klientów, już od 2003 roku można korzystać ze sklepu internetowego e-Sklep . Stale udoskonalany zawiera informacje o aktualnych promocjach, opisy produktów oraz ich ceny. Skontatkuj się z nami w celu ustalenia indywidualnych, korzystnych dla Ciebie cen.

W 2012 roku, w celu zapewnienia dalszego rozwoju, działalność poprzez wniesienie przedsiębiorstwa aportem została przekształcona w spółkę pod nazwą POLCAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA.

W dniu 24 sierpnia 2015, ukończyliśmy prace przy budowie nowej siedziby. Obiekt położony przy ulicy Krętej 4 w Ożarowie Mazowieckim, tuż pod Warszawą, posiada nowoczesny magazyn wysokiego składowania, funkcjonalny dział obsługi Klientów oraz nowoczesne pomieszczenia biurowe. Wierzymy, że nowy budynek zapewni jeszcze lepszą obsługę oraz spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

Mapa oddziałów firmy Polcan

Warunki współpracy

Nasza oferta opiera się na korzystnych warunkach współpracy w zakresie zakupów towarów o zastosowaniu biurowym. Posiadamy w magazynie niemalże wszystkie podstawowe materiały w ilościach pozwalających zaspokoić Twoje potrzeby. Towary niestandardowe sprowadzimy dla Ciebie, w zależności od posiadania ich przez magazyny dostawców, w czasie nieprzekraczającym 2 dni robocze.

Dla odbiorców hurtowych jesteśmy idealnym partnerem handlowym. Dzięki nam firmy typu "biuro-serwis", sklepy komputerowe oraz te z materiałami biurowymi i papierniczymi mogą w jednym miejscu, w łatwy i szybki sposób zaopatrzyć się w zamawiane przez ich klientów towary.

Partnerom hurtowym oferujemy najkorzystniejsze, ustalane indywidualnie warunki rabatowe i kredytowe. Profesjonalna pomoc i wsparcie naszych pracowników działu sprzedaży, reprezentantów handlowych i menadżerów produktu pozwolą na długotrwałą współpracę z klientami ceniącymi sobie najwyższą jakość produktów przy najkorzystniejszych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą produktów w naszym e-Sklepie. Odbiorców hurtowych prosimy o zapoznanie się z informacjami na podstronie dla partnerów. Najwygodniejszą formą współpracy jest złożenie zamówienia z wykorzystaniem e-Sklepu.

Zachęcamy przede wszystkim do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie dotyczące naszej oferty. Prosimy o kontakt z naszą siedzibą, znajdującą się pod Warszawą:

lub z naszymi pracownikami dbającymi o klientów w poszczególnych miastach i ich okolicach:

Gdańsk:
Katowice:
Kraków:
Poznań:
Rzeszów:
Wrocław:

Ustalimy korzystne warunki współpracy i możliwe sposoby realizacji zamówień.

Mając nadzieję na zainteresowanie naszą ofertą i współpracę łączę wyrazy szacunku.

Z poważaniem, Roman Kwiatkowski.

Sklep internetowy Polcan

Uwaga! Biuro Gdańsk. Nie działają numery stacjonarne - do odwołania! x