Artykuły Czyszczące Asarto
Wejdź z nami do świata kawy i herbaty
Nowości DELL: myszki i klawiatury
Niszczarki i laminatory HP
Nowość: wentylatory Esperanza
darmowa-dostawa
Otrzymaliśmy Srebrne Godło
Producenci Kategorie e-SKLEP

PRZEKAZYWANIE ZUŻYTYCH MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH DO URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Świadomość ekologiczna jest coraz bardziej powszechna. Zdajemy sobie sprawę, że dbałość o środowisko naturalne to nie tylko troska o otoczenie w którym żyjemy. To także odpowiedzialność za to w jakim stanie pozostawimy Ziemię przyszłym pokoleniom. Podejmujemy działania aby żadne zużyte materiały eksploatacyjne marki Asarto i Tiom nie trafiły w niezgodne z prawem miejsce.

PROGRAM DEDYKOWANY JEST DLA PARTNERÓW HANDLOWYCH POLCAN, KTÓRZY AKCEPTUJĄ WARUNKI REGULAMINU PRZEKAZYWANIA ZUŻYTYCH MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH marek ASARTO i TIOM

Po akceptacji warunków regulaminu i przesłaniu go do POLCAN eco@polcan.pl zainteresowana firma otrzyma na podany adres e- mail informację w jakiej formie zgłaszać chęć przekazania zużytych materiałów eksploatacyjnych i instrukcję co do dalszego postepowania. Po odpowiednim spakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki dedykowana firma odbierze w ustalonym terminie paczkę. Po wysłaniu użytkownik, który jest zarejestrowany w BDO otrzyma zwrotnie potwierdzenie przekazania odpadów poprzez system.

Przekazujący odpad będzie bezpośrednio pracował na dedykowanej platformie:

Link do platformy: elektrosegregacja.pl

formularz rejestracyjny dla partnerów Polcan
Załączniki
Regulamin Programu Zbiórki Odpadów Podgląd
Sklep internetowy Polcan