Producenci Kategorie e-SKLEP

Historia

Mam przyjemność przedstawić Państwu swoją firmę. Działalność pod nazwą Polcan rozpocząłem w 1993 roku. Stopniowo rozbudowując firmę dążę do takiego dobrania współpracowników, dostawców i asortymentu, aby zapewnić naszym klientom najwyższy standard obsługi.

Od lipca 2012 roku w celu zapewnienia dalszego rozwoju moja dotychczasowa działalność poprzez wniesienie przedsiębiorstwa aportem została przekształcona w spółkę pod nazwą POLCAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA.

W chwili obecnej potencjał firmy stanowi ponad 130 osób zatrudnionych w siedzibie firmy w Ożarowie Mazowieckim oraz biurach w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu. Firma stale poszerza asortyment i zakres usług tak, aby sprostać stale rosnącej liczbie partnerów handlowych.

W dniu 24 sierpnia 2015, ukończyliśmy prace przy budowie nowej siedziby. Nowy obiekt, położony przy ulicy Krętej 4
w Ożarowie Mazowieckim
, posiada nowoczesny magazyn wysokiego składowania, funkcjonalny dział obsługi Klientów oraz nowoczesne pomieszczenia biurowe. Wierzymy, że nowy budynek usprawni obsługę Klientów oraz spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

Oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie światowe i polskie wymagania pod względem jakości, ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy, a przede wszystkim obniżenia kosztów eksploatacji. Produkty z naszej oferty pochodzą od znanych producentów, z którymi firma Polcan współpracuje jako autoryzowany dystrybutor bądź partner handlowy.

Ponadto, aby ułatwić i usprawnić obsługę klientów w październiku 2003r. uruchomiliśmy sklep internetowy e-Sklep, który stale udoskonalamy a który zawiera informacje o aktualnych promocjach, opisy produktów oraz ceny ustalane indywidualnie dla partnerów handlowych.

Adres rejestrowy:

ul. Poznańska 218
05-850 Ożarów Mazowiecki

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000419894, NIP 1182084717, Regon 146118665 Kapitał zakładowy 12.550.000,00 zł
BRE Bank S.A. 05 1140 1010 0000 5406 6000 1001

Warunki współpracy

Nasza propozycja opiera się na korzystnych warunkach współpracy w zakresie zakupów powyższych towarów. Posiadamy w magazynie niemalże wszystkie podstawowe materiały w ilościach pozwalających zaspokoić Wasze potrzeby. Towary niestandardowe sprowadzamy w zależności od posiadania ich przez magazyny dostawców w ciągu 2 dni.

Dla odbiorców hurtowych jesteśmy dobrym partnerem handlowym pozwalającym zwłaszcza firmom typu "biuro-serwis" oraz sklepom z materiałami biurowymi i papierniczymi oraz sklepom komputerowym w jednym miejscu w łatwy sposób zaopatrzyć się w zamawiane przez ich klientów towary z zakresu w/w materiałów.

Partnerom hurtowym oferujemy korzystne, ustalane indywidualnie, warunki rabatowe i kredytowe oraz profesjonalną pomoc i wsparcie naszych pracowników działu sprzedaży, reprezentantów handlowych i menadżerów produktu.

Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi w naszym e-Sklepie, a odbiorców hurtowych do działu odbiorcy hurtowi. Najwygodniejszą formą współpracy jest złożenie zamówienia z wykorzystaniem e-Sklepu, które zgodnie z ustaloną formą jego realizacji zostanie zrealizowane w ciągu 24 godzin

W przypadku zainteresowania dowolną pozycją z cennika proszę o kontakt: , , , , , , ustalimy warunki współpracy i sposobu realizacji zamówień.

Mając nadzieję na zainteresowanie naszą ofertą i współpracę łączę wyrazy szacunku.

Z poważaniem, Roman Kwiatkowski.

Sklep internetowy Polcan