Producenci Kategorie e-SKLEP

Kariera

POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A - jeden z największych dystrybutorów branży biurowo-komputerowej zatrudni:

Magazynier - Ożarów Mazowiecki MAG/WAW

Opis stanowiska:
  • pełen etat - druga zmiana od godz. 13.00 (możliwość pracy na 3/4 bądź 1/2 etatu),

  • pakowanie towaru w paczki do wysyłek kurierskich, rozkładanie towaru na półki, kompletacja zamówień,

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:
  • wysoka motywacja i dynamika w działaniu,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobry stan zdrowia,

  • miejsce zamieszkania Ożarów lub okolice i lewobrzeżna Warszawa.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • pracę w młodym zespole,

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia.

Sklep internetowy Polcan